Lilitről.

Blogs » Blog - Subra2 » Lilitről.
Subra2 (52) - Switch Hetero Male - Pest - Sóskút
Deleted user
2023. 03. 07. 14:04 | Appeared: 522x
Lilith ma a női emancipáció jelképe. A szexmegvonás a saját testről való önző gondolkodás zsákutcájának divat ikonja.
Romlás, rombolás, romlottság a fő jellemzője. A szabad akarat parasztvakításával legalizálja az ideológiáját ami mindig társadalom bomlasztó és család romboló a jószándék és valami homályos egyenlőségpártiság látszatával.
Fogjai nagyon felháborodnak ha csak a legkisebb ellentmondás vagy kritika is éri Lilith eszmerendszerét. Önmegtagadásba is képesek kerülni hogy egy látszólagos önmegvalósítás szolgájává alacsonyítsák magukat ami soha nem sikerült senkinek, csupán a látszatát fenntartani.
De ki is ez a nő és család ellenes lény?
Vizsgáljuk meg a pogány "istennő" valódi legendáját.
A hiteles legendák közt éji boszorkányként említve látjuk az egyik helyen:
Ézsaiás próféta 34:
12
"Nemesei nem választanak többé királyt, és minden fejedelmei semmivé lesznek.
13
És fölveri palotáit tövis, csalán és bogács a bástyáit, és lesz sakálok hajléka és strucok udvara.
14
És találkozik vadmacska a vadebbel, és a kísértet társára talál, csak ott nyugszik meg az éji boszorkány(Lilith) és ott lel nyughelyet magának."

Vonatkoztassunk el a Bibliától mivel ez az egyetlen említés ahol Lilithet hivatalosan említik, és az akkori kor embere biztosan találkozott a Közel-Keleti vallások női istenségeivel, Astaróthal (Istár(Eszter)) és Lilith kultuszával ami itt csak megemlítve van ám valóságos személyként. Szóval ez most nem Bibliai kommentár hanem egy abból merítő vizsgálat amiben nem a legendát hanem a szellemiség tevékenységét, tevékenységének okait nézzük meg és a hatásait.
Egy hosszú leírást olvashatunk egy olyan országról (Jelen esetben Jordánia) ahol Istentelenség, és ebből fakadóan buja életvitel és törvényszegések sorozata nyomán megromlik minden és a romlás odáig fajul, hogy elhagyatottá válik a föld. Ebben szexuális, politikai, pénzügyi csalások, kenőpénzek, lefizetések, kapzsiságból elkövetett bűnök halmozódnak egymásra és pusztító erőként még a királyi palotákat is romos kísértet járta ijesztő helyekké rontják. Minden országban előfordultak ezek halmozottan, aminek mindig ugyanaz a vége. Elvadul a természet, kísértetek ijesztgetik az élőket akik inkább elköltöznek, gondozatlan gaz erkölcsök, gondozatlan elvadult kertekként manifesztálódnak. Vadak merészkednek be, és nem a jó értelemben emlegetett vadak és együtt említi a romlást a gazt az állatvilág ijesztő és baljós tagjait a kísértetekkel. És itt nyugszik meg Lilith, az éjjeli boszorkány.
A nyugszik meg, azt jelenti, hogy nem csak uralmat akar gyakorolni az emberek világán a láthatatlan szellemvilágból hanem harcai vannak, nyomások, üldözéseket kell megélnie. Bujkáló, elszigetelődött életet kell élnie. A Lilith eszmével, a feminizmussal, a férfi gyűlölet ideológiájával megvert nők érthető és érezhető, mindenen átszagló életérzése árad rá azokra akik Lilith lázadó módja szerint hajlandók nézni a környezetüket. Nincs nyugalom, nincs igazi csak látszat boldogság és állandó életérzés a legszeretetteljesebb közegben is számukra a meg nem értettség, az űzöttség a nyugtalanság.
A lilith szellemiségében élő, divatos szóval feminista hölgyek jellemzője a romlás. Viszi tobább Lilith szellemiségét és annak hatásait aki magáévá teszi ezt az egyenlősdi fedőnévvel ellátott romboló erőt.
A teremtés során Isten látta, hogy a férfinak nem jó egyedül. Ezért teremtett neki egy rahedli állatot, hogy segítsége legyen. Juhot, hogy a gyapja jó ruha és takaró anyag legyen. Lovat ami a terheket húzza majd neki. Kutyát ami elijeszti a kártevő vadat a kerttől és a nyájtól és olyant is amelyik tereli a nyájat. Tyúkokat a mekreggelihez, Tehenet a tejhez, sajthoz. Ökröt szántani, hogy sok kenyere lehessen és egy rabbinikus legenda szerint Lilith a férfi párja lett volna. Ebben a teremtés sorozatban lehetett a megteremtése, talán Éva létrehozása előtt pár órával. Valamilyen oknál fogva Lilith öntudatoskodni kezdett és nem vállalta a dolgot. Ezért végül Ádám a saját oldalbordájából génsebészeti úton megalkotott Évát kapta.
Lilith így létezését tekintve értelmét vesztett lényként még mindig ott volt. A saját lázadása megrontotta, az önsorsrontás démonaként nőket igyekszik uralma alá vonni, amivel a nő is pokolként éli meg a helyzetét és az a család is akinek ilyen feminista gondolatokkal teli anya vagy feleség jut osztályrészül. Lilith a család ellenesség, az Isteni teremtett rend elleni lázadás démona lett akinek a mai napig a munkája a családok szét zilálása, a békesség, szeretet, szerelem, szexualitás és normális családi életvitel tönkretétele. Bizonyos pogány kultúrákban a csecsemőgyilkos démonként is ismerik. A feminista abortusz politikát felületesen vizsgálva is könnyű összefüggést találni a gyilkosság, a gyilkos szándék és az abortusz tevékenység között és talán nem is kell nagyon komoly vizsgálatot végezni abortusz klinikák és Lilittel fémjelzett női szervezetek munkája között.
Működő boszorkány szektáknál ma is imádatban részesítik.
Ezoterikus magazinokban cikkeznek rólla felöltve rá sok nem oda illő jó tulajdonságot.
Női magazinokban is egyenesen istenítik pedig minden megjelenési formája, még csak az eszméje is romboló hatású. De kínozza őt az eredeti megteremtésének célja, amit nem akar megvalósítani.
Lilith ugyanis mélységesen megbánta a döntését, hogy nem akar Ádám párja lenni. Ezért látszólagos női érdekekért a nőket idegeníti el a férfiaktól féltékenységében, hiszen minden férfi vonzó a számára de már nem valósíthatja meg az eredeti létezésének céljául kapott feladatot. Elrontotta a dolgokat. Ám nem akart bocsánatot kérni sem jóvá tenni a lázadása okozta bajokat. De a megteremtésének értelmét jelentő férfi kiszolgálás ösztöne továbbra is kínozza. Pont azt nem akarta ami igazából boldoggá tehette volna. Bizonyos kultúrákban ez az éji boszorkány éjjel, álmukban lepi meg a főleg fiatal férfiakat és alkalmi szexuális kapcsolatot alakít ki velük. Vannak akikkel rendszereset. Ezért csak éjjel aktív ezen a területen. A feminista nők jellemvonásaikban is megjelenítik Lilithet. Szexmegvonás, szexualitással való visszaélés, bűntudat okozás, és egyéb visszaélések jellemzik azokat a hölgyeket akiket Lilith és a démonai rabláncra fűznek. Az eredmény ezeknek a hölgyeknek előbb az érzelmi és értelmi elszigetelődés, végül a testi elszigetelődés válik úrnőjük jellemzői közül számukra sorssá.
Nem meglepő talán, hogy a szex, szeretet megvonással élő, büntető, manipuláló hölgyek vezetik a megcsalt feleségek listáját. Míg azt gondolják, hogy pasit idomítanak és uralkodnak felettük valójában erős kényszert alkalmaznak a férfiak felé a vágyaikat máshol betölteni. És Lilith szellemisége olyan hogy más nők azokra a pasikra vadásznak akiket szex, szeretet, szerelem megvonással akar a felesége irányítani.
A férfi szívéhez a hasán keresztül vezet az út nem a megvonások irányítják. Szóval ha femdom vagy, Feminizált domina vagy, akkor az önsors rontás útjára léptél. Véged a magány a kielégületlenség megcsalattatás és önbecsapás és az a néhány lúzer akit még te sem tartasz igazi férfinek akik nyálazzák a csizmádat, térdepelnek előtted és istennőként próbálnak bánni veled.
Nem Istennő leszel hanem egy létezése értelmét vesztett lény akit legfeljebb páran néznek istennőnek ami egyébként szintén nem a létezésének értelme lenne tehát az istenítés sem tesz soha boldoggá.
Sok sikert.

Comments (0)


Noone has commented this blog entry.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy