Reg

Blogs » Blog - SaPi » Reg
2018. 04. 19. 21:17 | Appeared: 1042x
Kiregelünk , beregelünk, aztán meg kiregelünk, beregelünk. Elfogynak a szavak, az érvek a gondolatok? Oly silány világ, melyben ez a legtöbb, amit tehetünk. Persze, minden rendben van. Hogyne. :)
Aztán újra próbáljuk a semmit:)
Így van ez, felebarátaim.
Sa&Pi

Comments (0)


Noone has commented this blog entry.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy