Na most igazán elgondolkodtam

Blogs » Blog - SaPi » Na most igazán elgondolkodtam
2018. 02. 02. 17:02 | Appeared: 965x
Most jött velem szembe ez a cikk igaz tegnapi a bejegyzés kelte lehet sokan látták is már. És elgondolkodtam, de most tényleg és méghozzá azon vajon kicsiny országunkban erre is van kereslet? És igen mert miért is ne lenne különben hülye lenne a tulaj és nem csinálná. Persze ez is Pesten hisz ott élnek többen, de mondjuk egy kisebb városban is lenne létjogosultsága? Kíváncsian várom a véleményeket mert akár potenciális lehetőséget is lehet benne látni már mint az esetleges befektetőknek.
És a link: https://24.hu/belfold/2018/02/01/budapestet-is-meghoditjak-a-szexrobotok/
Pi

Comments (0)


Noone has commented this blog entry.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy