Dom és sub

Blogs » Blog - SaPi » Dom és sub
2017. 12. 30. 12:59 | Appeared: 1109x
Kis segítség a tévelygőknek.
Dom: aki szarrá ver mindenkit
Sub: aki szarrá vereti magát mindenkivel
Dom: aki dönt, hogy élvezi, vagy sem amitt csinál
Sub: aki dönt hogy élvezi, amit csinálnak vele
Dom: legokosabb, legszebb
Sub: lebutább, legcsúnyább
Dom: ha akar, akkor sub
Sub: ha akar, akkor sub, ha nem akar, akkor is.
Dom: nanehogymá
Szb: igenis
Switch: ez így együtt.

Várom a bővítményeket XD XD XD

Comments (0)


Noone has commented this blog entry.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy