Ajándék!

Blogs » Blog - SaPi » Ajándék!
2017. 12. 23. 16:51 | Appeared: 905x
Az Uram vett nekem ajándékot karácsonyra. Én ennek nagyon örülök. A munkahelyemre jött a csomag lelkemre kötve, hogy még véletlen sem bonthatom ki. Oké! Most gondolkodik mibe is kellene becsomagolni és erre a kezembe nyomja a bubis csomagolót, miközben el sem tudja képzelni milyen örömet szerez azzal, hogy én ezt puttyogtathatom! :-)
Köszi a kari ajándékot! :-)

Comments (0)


Noone has commented this blog entry.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy