Legbénább kifogások

Blogs » Blog - MissAnabelle » Legbénább kifogások
2018. 09. 22. 07:41 | Appeared: 1450x
...a szuboktól.

- Messze ül az úrnő
- Fúj a szél
- Még nem is reggeliztem
- Az úrnő körme nagyon szép....hosszú....
- De...az általam elejtett tű lehet, hogy már rég nincsen itt úrnőm, mert....felszívódot!!
- Úrnőm...-Igen?..-Az erényöv meddig lesz rajtam?..-Mindig,miért?...Mert összeszínezi a bugyimat. (???wtf?)

Comments (0)


Noone has commented this blog entry.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy