Két kép, egy mese:-)

Blogs » Blog - MissAnabelle » Két kép, egy mese:-)
2010. 06. 28. 06:34 | Appeared: 1342x
poros lány, szürke kendő, szalad a határba.
férfialak áll meg miatta a faluszélen,
sötét, vastag ruhában,
szilárdan, felhajtott gallérban.

hat vagy tizenkét méter köztük,
az arcok és testek pillanatképben beszélnek, szótlan csendélet.

( http://www.youtube.com/watch?v=oiHBS2S0Rw0 )

a sötét csak áll és visszanéz, tekintete sárga és fekete, a lány fázik,
védi egy vékony kendő, húzza a kezével.

Nincs egy egész perc, lehet, hogy öt is van. áll a kép.

---------

Fehér, abroncsos fényes babaruha, körbeaggatva arany gömbökkel, mint Karácsony. lakkcipő, dús haj, nagy szemek.

Felhő lesz a tisztaszobából,

visszament.

Comments (0)


Noone has commented this blog entry.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy