Dejó! BULI lesz!!!

Blogs » Blog - MissAnabelle » Dejó! BULI lesz!!!
2014. 01. 07. 22:39 | Appeared: 1235x
Nagyon örülök, hogy lesz egy buli januárban is...Pont erről beszélgettünk a párommal, hogy a frusztráció most nem jött be valahogy, nem voltunk hangulatban vagy valami...de most rájöttem, hogy lesz buli, és hiphiphurá, megyünk.

Szóval remélhetőleg írtó jó társaság lesz és bepótoljuk a kielégületlenül hagyott bulizhatnékunkat.

Dejódejó:-)

Comments (0)


Noone has commented this blog entry.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy