Nehéz megismerni teljesen egy embert.Sok idő,de ha érdekel a másik akkor fektetünk rá.
Ha valaki kritizál,bírál,vagy megpróbálom megismerni,vagy leszarom.
Ha eme utóbbi mellett döntők,akkor semmilyen szinten nem kommunikálok vele.
Akkor,hogy az ördögbe történhet elő az,hogy ha valakit leszarok-legyen az szub vagy félelmetesen domináns tag-azt betöröm?
A képlet egyszerű,vagy egy színésznő reklámfogásáról van szó,vagy a betört"kemény dom"nem az akinek kiadta magát.
Kedves egy igazán domináns pasit,soha az életben nem lehet betörni(még elviselni is nehéz),ezért úgy gondolom,hogy akit neked sikerült etetned,azok csupán egy dimdom volt,aki eladta magát valakinek,és te simán bekajáltad.Mert ha szubnak adta volna ki magát,észre sem vetted volna.Akkor ki sétált a másik csapdájába is?
Nehéz megismerni teljesen egy embert.Sok idő,de ha érdekel a másik akkor fektetünk rá.:)))
SmPixie.com - BDSM partner seeking, dating and community portal
By accessing the site I certify that I am at least 18 years old and I have the right to view sexually explicit sites.
I agree that the site has a strong sexual nature. By accessing the site, I declare that I won't be harassed by sado-mazo, fetish, sexuality or other images, writings etc.
Comments (0)