Dicstelenség

Blogs » Blog - legyek_ura » Dicstelenség
2016. 01. 18. 06:40 | Appeared: 875x
Nehéz megismerni teljesen egy embert.Sok idő,de ha érdekel a másik akkor fektetünk rá.
Ha valaki kritizál,bírál,vagy megpróbálom megismerni,vagy leszarom.
Ha eme utóbbi mellett döntők,akkor semmilyen szinten nem kommunikálok vele.
Akkor,hogy az ördögbe történhet elő az,hogy ha valakit leszarok-legyen az szub vagy félelmetesen domináns tag-azt betöröm?
A képlet egyszerű,vagy egy színésznő reklámfogásáról van szó,vagy a betört"kemény dom"nem az akinek kiadta magát.
Kedves egy igazán domináns pasit,soha az életben nem lehet betörni(még elviselni is nehéz),ezért úgy gondolom,hogy akit neked sikerült etetned,azok csupán egy dimdom volt,aki eladta magát valakinek,és te simán bekajáltad.Mert ha szubnak adta volna ki magát,észre sem vetted volna.Akkor ki sétált a másik csapdájába is?


Nehéz megismerni teljesen egy embert.Sok idő,de ha érdekel a másik akkor fektetünk rá.:)))

Comments (0)


Noone has commented this blog entry.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy