Nem tudják, mi a jó!

Blogs » Blog - Hurr » Nem tudják, mi a jó!
2022. 10. 31. 13:41 | Appeared: 422x
"...perverziókban tobzódva teljesedik ki a lelkem. De mondjuk aki normális az mikor érez ilyet? Golfozás közben? Vagy soha?"

Hogy mikor érez ilyet? Szerintem mindig, amikor találkozik két valóban összeillő ember. "Perverziók" nélkül ez sokkal könnyebb is. Ne higgyük, hogy a vanillák saját örömük ellen dolgoznak.

Nekünk laposnak tűnik a normál szex. Unalmasnak, szürkének az ötlettelen(nek látszó) kefélés. De akkor miért születnek milliószám az erről szóló könyvek, írások, filmek? Ha a többségnek ez nem elég, akkor nem lenne rá kereslet.

Comments (0)


Noone has commented this blog entry.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy