Ravasz fetisiszták

Blogs » Blog - Hurr » Ravasz fetisiszták
2019. 06. 30. 08:35 | Appeared: 998x
Egy Észak-Karolinai állatmentő szervezet arra kéri a nőket: ne dobják ki elnyűtt melltartóikat, hanem küldjék el nekik. Az állatvédők törött páncélú teknősök gyógyításához használják a melltartók bekapcsolásához használatos kis csatokat, amelyekkel egyben lehet tartani a páncél két részét, ameddig összeforr.
https://index.hu/mindekozben/poszt/2019/06/29/meglepo_funkcioja_lehet_a_lestrapalt_melltartoknak/
https://apnews.com/d5f4f73a63864ea6af41c851366f1fd0?utm_source=Twitter&utm_medium=AP_Oddities&utm_campaign=SocialFlow&utm_medium=AP_Oddities&utm_campaign=SocialFlow&utm_source=Twitter

Kedves Hölgyeim!
Ne dobjátok ki az elnyűtt bugyikat! Küldjétek el nekem. Árván maradt ecsetfarkú peléknek készítek fészket belőle.

Comments (0)


Noone has commented this blog entry.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy