A makk ráncos Hölgy...

Blogs » Blog - don_extra » A makk ráncos Hölgy...
2022. 05. 07. 14:45 | Appeared: 677x
Nem, nem pusztán a faszpirinhiányban szenvedő és ezáltal viselkedni sem képes, esetlegesen mikulás partyt tartó nőstény humanoidokról lesz szó. Arról a napjainkra már több, mint trendivé vált jelenségről, amikor is jól beszólnak a „Jányok”! Azt mondja nekem egyik, másik ilyen lény, hogy annyira, de, annyira élvezi, hogy amikor szilánkosra savazza az adott hímet, valójában valamilyen megalázó megjegyzést tesz. A férfiak nem tudnak rá mit lépni. Ki kell, hogy ábrándítsalak „Kedves”, nem, nem tudnak, hanem, nem akarnak! A férfiakra nézve lenne kellemetlen. Ez ilyen óvva intő jel, mint a dzsungelben a minél élénkebb színű béka, hogy mérgező... Fantázia, kompetencia híján egy standard férfiasságot becsmérlő megjegyzés formájában hangzik el ez, vagy megfenyegeti, hogy hogyan, s miként intézné el egy felcsatolható szilikon „Jamallal” hátulról. Ezekkel önmagukat járatják le, alázzák porig a sárga zöldig. Én értem, hogy az aktuális alany szintjén ez a maximum színvonal, ami a megnyilvánulás minősíthetetlenségét illeti. És értem, hogy nem érti, hogy ezzel azonnal ki is ejtette önmagát a játékból, mielőtt elkezdődhetett volna bármi is. Valahogy úgy van ez, mint a „sport szeletes csávó”, hogy jót akart, csak rosszul. Na, tehát jön a brat, jóóóóól beszól, majd mosolyog és vár, hogy hátha kikap, vagy valami... Mit lép rá a szerencsétlen... Ez, az illetlen viselkedés pont ugyan olyan, mint a zokni-szandál, vagy a szépségpötty piercing, vagy a brutálisabbnál brutálisabb szemöldökök, vagyis ez egy ilyen „fogamzásgátló” jelleggel szabotálja is a folytatást. Ja igen, mindenképpen ki kell térni arra a verzióra is, amikor is a brat semmi esetre sem a bármilyen nemű abúzust kívánja kiváltani ezzel. Hanem pusztán csak örömét leli ebben a magatartás formában, de nem tartja oda a popózatát, az erre vevő bántalmazóknak. Annál már nincs is lejjebb. Én értem, hogy mindig az a leghangosabb, akit a legrégebben kapott el a kakas. De így az esélyei konvergálnak a nullához, hogy bekövetkezzen a felszabadító koitáció, a Szodoma 120 napja, vagy ami jól esik. Pedig lehet csak egy ártalmatlan flörtnek szánta. Mondhatnánk azt is, hogy egy valódi Dom szívéhez nem is a bő nyálas, pocsolyában állós mélytorkon keresztül vezet az út, bár vitathatatlan, hogy ez egy erős felütés, mint sokkal inkább csak egy nemes egyszerűséggel abszolvált tisztelet kimutatással. Ja, hogy ez derogál, vagy meghaladja a képességeket? Akkor hogyan is várnák el a viszonzást? Mielőtt varrógép jelleggel kezdenéd el a woodoo babámba döfködni a kötőtűket, lehet ezt jól is és stílusosan is csinálni, de abból van a legkevesebb. Értsük jól! Ha nem működik, akkor valamin változtatni lenne ildomos, illetve szintén, akinek nem inge, az hagyja a vállfán! Esetlegesen, „ha nem mukodik”, akkor udvaroltatni, csábítani is lehet, de ez csak egy ötlet! Mennyi brat lehet a levesben már...

Tisztelettel: D.E.

.

Comments (0)


Noone has commented this blog entry.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy