GYÁVÁK....?!

Blogs » Blog - DBlackD » GYÁVÁK....?!
DBlackD (54)
Dominant, Sadist
Female, Hetero
  • Has blog 
2014. 07. 20. 22:28 | Appeared: 1216x
Nem szoktam blogot írni.....de egy ideje keresem a magyarázatot(nem sok sikerrel),hogy miért van az...hogy megismerek itt embereket,beszélgetünk,normálisnak tűnnek és egyszer csak minden előzmény nélkül törlik magukat!!!!????
Félnek az esetleges találkozástól.....vagy meggondolták magukat?
Nem képesek annyira gerincesen viselkedni,h őszintén megmondják amit gondolnak?Azt a hitvány,szar megoldást válasszák,hogy eltűnnek.....
Ez "hova"tartozástól független jelenség......és gondolom nem én vagyok az egyetlen,aki találkozik/ott vele :)
Kíváncsi lennék a véleményetekre ;)

Comments (0)


Noone has commented this blog entry.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy