BEKÉPZELT MAJMOK KETRECE…

Blogs » Blog - Behavior » BEKÉPZELT MAJMOK KETRECE…
2021. 12. 13. 12:16 | Appeared: 740x
Létezik egy jelenség, amin nem érdemes már a szemöldökünket sem ráncolni. Évezredekkel, évmilliókkal ezelőtt, ősember/majom korunkban kialakult bennünk egy erős ösztön. Ha valahonnan menni akartunk, pölö egy barlangból egy másikba, akkor jól meg kellett utálnunk a régit, hogy szakítani tudjunk. Ez az ösztön mélyen belénk égett.

Ezért, ha valakivel szakítanunk kell, jó alaposan el kezdjük megutálni, mert mi is lenne, ha szeretnénk? Egy szeretett dologtól nem tudunk olyan könnyen megválni. Ezt tapasztalhatjuk válások esetén is nagyon sűrűn. Az addigi szeretett személy a világon a legnagyobb ellenségé válik.

Természetesen a virtuális térben is működnek az ösztöneink. Valakire ráírok, és biztosítom: nekem csak ő kell, soha nem is kellett más, szopokbaszoknyalok egy szavára. Eddig rendben is van. A baj ott kezdődik, hogy ha nemet mer mondani a fránya dög. Mert akkor jön a mitképzelez, kiafaszomez kezdetű népdal.

Tehát- tisztelet a kivételnek, de azok tovább erősítik a szabályt- ha valaki nemet kap, a másik elkezd büdösqrva, beképzelmajom, bunkódög nemesi címeket kapni. Ez nem minden esetben jogos, de törvényszerű. Szokjunk hozzá és mosolyodjunk csak el.

Így elmondhatom magamról, hogy a „PEDIGRÉM” szerint 325Xbeképzeltmajom és 126Xbunkódög vagyok…de az is lehet hogy még párszoros büdösqrva is...:D

U.I.:
FIGYELEM! A beképzelt majmok ketrecében az állatok etetése TILOS!

Comments (0)


Noone has commented this blog entry.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy