Miért nem kommentelhetőek a Blogjaim?

Blogs » Blog - Behavior » Miért nem kommentelhetőek a Blogjaim?
2021. 04. 08. 14:04 | Appeared: 1050x
Sok reklamációt kaptam, hogy nem lehet kommentelni a blogjaimat. Ez így van és nem is fog változni. Jó okom van rá. 😊

Két egyszerűnek tűnő ok között választhatsz.

1. Ez egy mesterien kiokoskodott bonyolult csapda. A pók kifeszítette a hálóját és jaj annak a legyecskének, aki belerepül. Aki véletlenül megossza velem a gondolatait, annak vége mint egy botnak. Elkapom, keményen nekilököm az internet motorháztetejének és a magamévá teszem jó alaposan. Természetesen a nőket kétszer. 😊

2. A Blog írója az első két agymenését kommentelhetővé tette és érdekes dolgot látott. Páran az értelmező olvasást feledve rárepültek mindenkire, aki értelmes kommentet bigyesztett volna a blog alá. Kialakult egy olyan adok-kapok, mely messze eltávolodott a blog témájától. Ezért úgy döntött, aki mással és másról szeretne beszélni, az megteheti máshol. Aki pedig neki szeretné elmondani építő hozzászólását, az meg tudja találni ennek a módját is akár.

A blogjaim talán egy gyarló ember agymenése, félig ..... állapotban, nézzétek el neki, hogy hülyeségeket írogat. Simán lapozzatok tovább. Sok kommentelhető blog van még itt. :D

Ez a blogom kommentelhető! Uccu neki! :P

Comments (0)


Noone has commented this blog entry.






 
We use cookies to provide security and user-friendly features when you visit our website as well as to collect statistical data. More information: Privacy Policy